Apie garsiąją Deus Ex frančizės atgimimą trečioje dalyje, jau buvome girdėję beveik prieš metus, bet visai neseniai buvo pranešta, kad jau spalio menesį mus pasieks pirmoji informacija apie žaidimą. Štai pagaliau ir sulaukėme pirmųjų naujienų, bei pirmųjų vaizdų iš būsimo Deus Ex 3 žaidimo.

Kaip praneša pirmąsias naujienas išspauzdinęs PC Zone žurnalas, naujasis Deus Ex pasakos ankstesnius įvykius, kurie vyks 25 metais anksčiau nei pirmoji žaidimo dalis, 2027 metais. Žaisti mums teks už, Adamą Jenseną, slaptą apsaugos pareigūną, kuris susijęs su biomechanine laboratorija. Žaidimas prasidės kai bus įvykdytas sąmokslas prieš Jeneso kompaniją, kurią pasinaudodami jo saugumo planu išžudys neaiškūs užpuolikai.

Jau prieš metus pranešus apie naują Deus Ex dalį buvo pranešta, kad žaidimas kuriamas ant Crystal Dynamics sukurto grafinio varikliuko, kuris naudojamas naujoje Tomb Raider Underworld dalyje. O PC Zone savo pranešime teigia, kad žaidimas atrodo išties gražiai ir detalizuotai, net teigia, kad: „Gerokai stilizuotas, negu daug žaidimų naudojančių Unreal Engine 3 variklį“.

Kovos sistema žada nebūti įtakojama statistikų, vietoj to pats žaidėjas turės įgusti šaudant į priešą ir panašiai. Teigiama, kad bus suteikta didelė laisvė tobulinant ginklus. Taip pat, sakoma, kad žaidėjo saociacija su aplinka bus tikrai nemaža, bus galima atlikti nemazai įvairių judesių, kurie padės kovoje su priešis, pavyzdžiui, lipant ant sienos smūgiuoti priešui per ją ir jį suriebti, arba šaudyti atgal įsikibus į sieną.

Trečiojo Deus Ex 3 žaidimo kūrimu užsiima naujoji Eidos Montral kūrėjų studija, kuri labai tikisi išlaikyti senojo Deus Ex žaidimo kokybę, ir taip patenkinti senuosius fanus, o taip pat pritraukti ir daugybę naujų žaidėjų. Tikimės, kad žaidimas, kuris turėtų pasirodyti kitais metais bus išties dėmesio vartas žaidimo tęsinys. Žaidimas planuojamas PC, Xbox 360 ir Play Station 3 platformoms.