Ubisoft ir GeoEye kompanijos pranešė, kad GeoEye, pirmaeilis palydovo, antenos ir geospotalinės informacijos tiekėjas, duos Ubisoft’ui Aukščiausios kokybės nuotraukų, kurias nufotografavo komercinis žemės fotografavimo palydovas IKONOS. Pagal nuotraukas bus atkurti miestai Tom Clancy’s H.A.W.X. žaidimui, kuris pasirodys Xbox 360, PlayStation 3 ir PC platformoms kitų metų pradžioje.

H.A.W.X kūrėjų komanda artimai dirba su specialistais iš GeoEye, kad integruotu palydovo nuotraukas į kiekvieną žaidimo vietovę, kuriuose tai pat bus Rio de Žaneiro, Cape Caneveral miestai ir Vidurio Rytų valstybių miestai. Į žaidimą įeis daugiau kaip 16 valstybių, kuriuose galėsite kariauti.

GeoEye IKONOS palydovas yra pirmasis komercinis žemės fotografavimo palydovas kurio fotografijas naudoja pats JAV nacionalinis saugumas tai pat nuotraukas naudoja žemėlapiams ir oro bei jūrų keliams. Neįtikėtinos kokybės nuotraukos iš IKONOS palydovo suteiks Tom Clancy’s H.A.W.X žaidimui absoliučia realybę, o žaidėjai įsijaus, tarsi jie būtų tikri pilotai.

„Aukštos kokybės palydovinės nuotraukos iš tamsaus žvalgybos pasaulio žengia į baltą, H.A.W.X. pasaulį, tai suteiks žaidėjams neįtikėtina realumą.“ sako Mark Brender, GeoEye Vice prezidentas bendradarbiavimo klausimais.

Tai pat H.A.W.X. kūrimo komanda bendradarbiavo su JAV Geologinių žvalgymų Centru ir Žemės Išteklių Stebėjimo ir Mokslo departamentų (USGS/EROS), kad suprastu kaip geriausia sukurti reljefą pagal palydovines fotografijas.

„Mes labai dėkojame GeoEye, kad bendradarbiauja su Ubisoft ir dar už tai, kad mums parūpino aukštos kokybės nuotraukas“ sako Travis Getz, H.A.W.X. komandos, atstovas spaudai.