Ar norėtumėte „Far Cry“ žaidimo apie vampyrus? O gal Jūros periodo parko stiliaus žaidimo, kuriame su lanku būtų galima medžioti dinozaurus? Ei, numirėliai irgi variantas.

Pasirodo „Ubisoft“ svarsto šiuos bei kitus variantus. Neseniai kompanija išsiuntinėjo kai kuriems „Far Cry 4“ žaidėjams apklausą, kurioje klausiama, kur turėtų vykti kito „Far Cry“ žaidimo veiksmas. Žinoma, žaidėjai netylėjo ir apie apklausą prasitarė tinklapiui „Eurogamer“. Paaiškėjo įdomių dalykėlių.

Apklausoje pasirinkimų yra įvairiausių: „Far Cry“ žaidimas, kuriame galėtum kautis prieš arba prisijungti prie vampyrų“, „Mad Max stiliaus postapokaliptinis pasaulis“, ir netgi „Far Cry“ žaidimas, vykstantis dabartyje Jūros periodo parko stiliaus saloje su dinozaurais“. Nori kažko labiau standartinio? Yra pasirinkimas zombių mylėtojams.

Apklausoje taip pat užsimenama apie pasaulio vietas, tokias kaip Peru bei Aliaska ir net istorinius laikotarpius kaip Vietnamo karas bei 19-ojo amžiaus Amerika (laukiniai vakarai!).

Praėjusių metų rudenį vyresnysis „Far Cry 4“ lygių dizaineris Vincent’as Ouellette buvo užsiminęs, jog kūrėjai turėjo kelias skirtingas koncepcijas, kur turėtų vykti „Far Cry 4“ veiksmas. Viena iš koncepcijų pasirodė išties įdomi – šaltoji Rusija. Ech, mums tai būtų buvę artima.

Kuomet dėl apklausos buvo susisiekta su „Ubisoft“, ji atsisakė visa tai komentuoti.