Praėjusiais metais likus kelioms dienoms iki E3 2012 parodos internete pasirodė trys kiek žemiau dešinėje matomi paveiksliukai, kurie turėjo būti iš debiutinio filmuko. Tuomet buvo spėjama, kad žaidėjų laukia naujos „Prince of Persia“ dalies anonsas. Gandai teigė, kad naujasis žaidimas bus visos serijos atgimimas su nauju pagrindiniu herojumi ir visiškai nauja siužetine linija. Tačiau anonsas taip ir neįvyko.

Vakar portalas IGN.com paskelbė interviu su studijos „Ubisoft Montreal“ vadovu Yannis’u Mallat’u. Atstovo teigimu, „Prince of Persia“ serija šiuo metu yra užtarnautame poilsyje ir kompanija šiuo metu dar neapsisprendė, kokia kryptimi jie turėtų plėtoti seriją.

„Serijos valdymas nėra paprastas dalykėlis“ teigė Y. Mallat’as. „Manau galima pasakyti, jog dabar serija yra pauzės stadijoje. Tačiau mes tą patį sakėme ir apie kitas serijas, o vėliau komandoms kildavo minčių, kaip toliau jas plėtoti“.

„Aš nesijaudinu dėl „Prince of Persia“ gerbėjų. Mes būtinai sugalvosime, kuo juos nudžiuginti ateityje. „Prince of Persia“ yra dalis „Ubisoft“ įvaizdžio. Faktas, kad kartais mes plečiame seriją, o kartais leidžiame jai atsikvėpti ir duodame laiko pailsėti“.

Yannis’o Mallat’o žodžiais, „Prince of Persia“ serija yra vis dar svarbi kompanijai ir jie būtinai ką nors praneš, kai tik turės tokią progą.

Dabar grįžkime prie minėtų trijų paveikslėlių. Kai tik pasirodė Y. Mallat’o pranešimas, internete pasklido gandas, jog „Ubisoft Montreal“ kuria visiškai naują žaidimą, kurį ir vaizduoja tie paveikslėliai. Jo pavadinimas turėtų būti „Osiris“, o veiksmas gali vykti senovės Egipte, kuris dar buvo valdomas faraonų.

Galbūt, jei tai yra tiesa, „Prince of Persia“ davė pradžią dar vienam žaidimui. Juk tai kažkada nutiko su „Prince of Persia: Assassins“, kuris pavirto į visiems pukiai „Assassin’s Creed“ seriją. Belieka tik laukti daugiau informacijos.