20th Century Fox šiuo metu kuria filmą pagal legendinį Japonų filmuką Dragon Ball. Šis pieštas filmukas yra gerai žinomas visame pasaulyje animacijos mėgėjų, bei kompiuterinių žaidimų žaidėjams, pagal garsų animacinį filmą yra sukurta ir žaidimų, kurie sėkmingai parduodami. Taigi jau 2009 metais ir kino mėgėjai galės išvysti Dragon Ball didžiąjame ekrane.

Filmo režisierius Džeimsas Wongas (James Wong) geriausiai žinomas tikriausiai kaip X-Failų kūrėjas. Tiesa jis daugiau yra prodiusavęs, nei režisavęs. Taip pat jau yra žinomas ir pagrindinio filmo herojaus – Goko vaidmens atlikėjas, juo tapo aktorius Justinas Chatvinas (Justin Chatwin) (nuotrauka dešinėje), vaidinęs seriale Dingę ar atlikęs vaidmenis filmuose Pasaulių karas ar The Invisible bei kituose. Taip pat žinomi ir kiti aktoriai, kurie vaidins gerai žinomus personažus. Goko senelį Grandpa Gohan vaidins aktorius Randall Duk Kim, Bulmą – Emmy Rossum, Lordą Pikolą – James Marsters.

Filmo istorija be abejonės pasakos tą patį, kaip ir garsus Japonų filmukas. Mažasis Gokas, Sajanų palikuonis, pasiūstas į žemę ją sunaikinti, jos ne tik kad nesunaikina, tačiau čia tampa jos saugotoju. Jo senelis kuris jį įsūnija miršta, tačiau prieš tai jis liepia Gokui surinkti visus Drakono Kamuolius. Be abejonės tai padaryti nebus lengva, nes pasaulyje yra daug blogio. Lordas Pikolas, kuris taip pat siekia surinkti galinguosius Drakono Kamuolis ir taip užvaldyti planetą, neleis lengvai tai padaryti Gokui.

Belieka laukti naujų žinių iš kūrėjų, šiuo metu jų nėra daug, jokių paveikslėlių ir juolabiau pristatančių video. Kaip minėjau filmas numatomas tik kitais metais, taigi teks palaukti.

Atnaujinta

comingsoon.net parodė pirmąjį oficialiai neskelbtą būsimo filmo paveikslėlį.