Kiekvienų metų pradžioje su nekantrumu laukiame didžiųjų kompanijų finansinių ataskaitų, kurios leidžia nuspėti ko iš jų sulauksime netolimoje ateityje, nors oficialių anonsų dar nematėme. Apžvelgdama praėjusius metus „Ubisoft“ atskleidė, kad per ateinančius finansinius metus, kurie prasidės balandį ir pasibaigs 2020 metų kovą, ketina išleisti tris arba keturis AAA dydžio projektus.

Žinoma, „Ubisoft“ šiuo metu nekomentavo kokie projektai minėtu laikotarpiu bus išleisti. Tačiau taip pat tai nėra pakankamai sudėtinga nuspėti kelis galimus variantus. „The Division 2“ bus išleistas dar iki šių finansinių metų pabaigos, tad jo skaičiuoti nebegalima, o ir tikėtis „The Division 3“ dar būtų anksti. Taip pat prieš kurį laiką kompanija minėjo, jog 2019 metų pabaigoje nebus išleidžiamas naujas „Assassin‘s Creed“ serijos tęsinys, kūrėjai ketina dar kurį laiką dirbti ties papildomu „Assassin‘s Creed: Odyssey“ turiniu. Ką tik pasirodžius „Far Cry: New Dawn“, mažai tikėtina, kad naujas serijos žaidimas bus išleistas artimiausiu metu.

Atmetus nemažai didžiųjų „Ubisoft“ pavadinimų galima pradėti rinktis iš to, kas liko ir apie ką kompanija šiuo metu nekalba. „Watch Dogs 2“ buvo išleistas 2016 metais, tad nenustebtume, jei vidinėse kompanijos dirbtuvėse jau yra kuriamas šios sėkmingai pasirodžiusios serijos tęsinys. Praėjusiais metais prieš pat E3 parodą daugybė gandų kalbėjo apie naują „Splinter Cell“ žaidimą, tačiau be kompanijos pažadų grįžti prie šios serijos daugiau nieko negirdėjome. Galime tikėtis ir trečiojo „Ubisoft“ bandymo nerti į lenktynių trasą su nauju „The Crew“ žaidimu. Žinoma, negalime pamiršti ir ilgai kuriamo bei vis dar aiškios išleidimo datos neturinčio „Beyond Good & Evil 2“.

Manome, kad visos „Ubisoft“ kortos bus atskleistos šių metų E3 parodoje.