Ypač džiugu, kai metų metus marinamas žanras, įgauna šiokį tokį pagreitį. Tikriausiai taip būtų galima pasakyti apie miesto statybos simuliatorius, nes jų yra labai nedaug, o ir iš esamų, norint surasti dėmesio verto, tenka nemažai pasiknaisioti po keletą metų užmirštus forumus. Visgi vokiečių studija „Kalypso Media“ šį mėnesį jau penktąjį kartą nudžiugins mus, išleisdami, smagų, bei tikrą garbę pačiam El Presidente atnešiatį, „Tropico 5″.

Kūrėjai savo „Facebook“ puslapyje pranešė, jog visi norintys gali prisijungti prie tiesioginės transliacijos per Twich.tv portalą, kurios metu kūrėjai demonstruos, kaip žaidimas veikia ir kokių naujų funkcijų įdiegė į žaidimą. Taigi, jeigu esi suinteresuotas, Gegužės 15-ąją (Ketvirtadienį) 22 valandą vakare, paspausk šią nuorodą, kuri tave nusiųs į žaidimo transliacijos kanalą ir tuomet mėgaukis vaizdu.

Bloga naujiena ta, jog vienam iš vartotojų paklausus ar sulauksime išankstinės demonstracinės žaidimo versijos, tai kūrėjai tvirtai paneigė. Todėl norint išbandyti patiems teks palaukti Gegužės 23-osios dienos.

Kadangi tai bus pirmasis serijos žaidimas, kuris turės kooperatyvinį ir daugelio žaidėjų režimus, siūlau pažiūrėti trumpą anonsą, kuris būtent ir pristato šiuos du. 


 
 Žaidimas pasirodys Windows, Mac ir Linux operacinių sistemų turėtojams, taip pat Xbox 360 ir Play Station 4 savininkams.