Šį mėnesį ABC kanalas parodys paskutinę, trečiojo sezono dalį (20. Jį bus parodyta šiandien). Užėjus į oficialų Lost puslapį apsidžiaugiau: valio, bus ketvirtas sezonas!. Pradėjau rinkti duomenis apie naują sezoną.

Ir štai,ką sužinojau: burtininkai Damon Lindelof ir Carlton Cuse (juokauju,jie ne burtininkai,bet scenaristai) planavo pražiuginti dar ketvirtu ir penktu LOST sezonais, kurie turės po 24 epizodus! Tačiau, ABC vadovybė nutarė kalti geležį kol ji karšta: pasakė griežtą ne, ir nutarė padaryti kitaip: suskaldyti 4 ir 5 sezonus po 16 epizodų, ir padaryti dar vieną, 6 sezoną (taipogi 16 dalių).. Taigi, malonumas pratęstas, norisi tikėti, ir būti optimistu: LTV vadovybė nepaliks mus ant ledo-nupirks LOST tęsinius.

Mumyse vyrauja tokia nuomonė, kad filmų tęsiniai nieko neverti… Noriu pradžiuginti LOST fanus – trečias sezonas ne ką prastesnis už pirmuosius, o gal ir geresnis (bent man).

Na,norėtusi palinkėti visiems LOST fanams (ir sau, žinoma), kad LOST taptu ilgu sezonu, kad mes, netgi tapę diedukais (bei bobutėmis), susėdę kartu su anūkais dar ilgai žiūrėtume LOST….

p.s.laikas nesnaudžia-Karolis dėka atsirado dar geresnė naujiena-LOST 3 sezonas papildomas naujais epizodais.