Pagal paskutinį Eurogamer portalo interviu su vykdomuoju Bethesda Softworks prodiuseriu Todd Howard’u, žaidėjai jau netrukus sužinos kas tai per žaidimas prie kurio dirba ši komp. žaidimų kūrėjų kompanija. O geriausia yra tai, jog šį kartą mums nereikės tiek ilgai laukti kol bus anonsuotas naujas jų projektas ir kol žaidimas atsidurs parduotuvių lentynose.

Kalbant apie Eurogamer interviu, Todd’as sakė kad jie kol kas dar nėra pasiruošę atskleisti jų naujo žaidimo, bet jis mielai pasidalino intriguojančia informacija apie šį projektą:

„Vieną dalyką kurį aš galiu jums pasakyti, tai kad kai jūs pirmą kartą išgirsite apie jį, nuo to laiko iki kol jis pasirodys, bus trumpiausias laikotarpis mums.“

Jis taip pat paminėjo tai, kad šuolis kurį padarys šis žaidimas nuo Fallout 3, bus kur kas didesnis už tą kurį padarė Fallout’as lyginant su Elder Scrolls IV: Oblivion. Nors naujas jų projektas pasirodys dabartinėse platformose, Howard’as pasakojo kad žaidėjai jausis beveik taip lyg jie žaistų su naujomis konsolėmis, kai išbandys naująjį Bethesd’os žaidimą.

Dar vienas skanėstas kuriuo pasidalino Todd’as – naujasis jų kūrinys tikriausiai neturės lygių limito (ang. level cap).

Kaip manote, kas tai per žaidimas? Gal būt tai naujasis Elder Scrolls V?