Titan Quest – tai žaidimas vaidmenimis, prie kurio dirba Iron Lore Entertainment kurėjų studija. Tiesa, šis žaidimas yra debiutinis šiai naujai kompanijai, tačiau ne jos darbuotojams, šios kompanijos darbuotojai yra dirbę tokiose studijose, kaip Ensemble Studios ir Papyrus Racing Games.

Titan Quest žaidimą galima palyginti su garbinguoju Diablo tiek valdymu, tiek žaidimo veiksmu. Žaidimo veiksmas vyks antikiniame pasaulyje, kuriame pilna įvairiausių mitinių būtybių tokių, kaip kentaurai, skeletai, mumijos, atgyjančios Egipto faraonų statulos ir daug kitų. Mums teks vieno vaikino vaidmuo, kuris keliaus ir bandys išlaisvinti pasaulį iš kalėjimo, kurį užvaldė įvairiausi monstrai. Žaidimo pasaulis žada būti tikrai platus, teks keliauti ir Babilono miestu, taip pat pabuvoti faraonų piramidėse ir daugelyje kitų įspūdingų vietų.

Iš pristatytų žaidimo paveikslėlių, o ypač video klipų matyti, kad žaidimo grafika yra aukštos kokybės. Visa aplinka yra stulbinamai gyva: medžiai, žolės juda, jeigu smogsime į medžius ar kitus dauktus, jie sulūšta. Kalbant apie priešus, šie puikiai animuoti, jie gražiai juda kovos metu, o nukauti taip pat gražiai krenta pamesdami kardą, skydą, ar žalmą. Ypač didelį susižavėjimą palieka kova su milžiniškomis Egipto faraonų statulomis, nukautos jos įspūdingai subyra į gabalus, ir kiekvieną kartą skirtingai.

Titan Quest žaidime bus ir burtų, iš kurių laidytis galės ne tik priešai, bet ir mūsų herojus. Bus burtų, kurie leis laikinai sustiprinti herojų, pavyzdžiui, padidinti herojų, tada ne tik jo ūgis pasikeis, bet ir galia išaugs.

Žaidimą Titan Quest leidybinė kompanija THQ planuoja išleisti asmeniniams kompiuteriams 2006 metų pavasarį.