Jeigu jūs nuolat skaitydami negražius komentarus apie jūsų mėgstamą konsolę norėjote užvožti priešininkui, tai atrodo, kad jau labai greitai šią fantaziją galėsite įgyvendinti bent jau iš dalies realiai. Tik tam reikės sausio pradžioje atsidurti Las Vegase.

Kitų metų pradžioje vyksiančioje technikos parodoje „CES“ bus organizuojamas „Street Fighter IV“ turnyras, kuriame „Capcom“, „Microsoft“ ir „Sony“ surinks savo fanų komandas ir tada pradės didįjį mūšį.

Kiekvieno leidėjo bendruomenės lyderiai: Larry „Major Nelson“ Hryb iš „Microsoft“, Jeff Rubenstein iš „Sony“ ir Seth Killian iš „Capcom“ bus šiame renginyje ir svarbiausia visi jie ves savo komandas sudarytas iš 20 žmonių (kurie bus atrinkti iš paprastų žmonių, tokių kaip jūs) dideliame turnyre, kuriame bus ne tik kovų.

„CES“ paroda įvyks kitų metų sausio 8-11 dienomis Las Vegase, JAV. Jeigu jūs kartais planuojate ten būti šiomis dienomis, tai jau greitu laiku turėtų pasirodyti informacija kaip galima būtų pabandyti patekti į kurią nors vieną komandą.