IV atrankos etapo turas į Pasaulio Elektroninio sporto taurės atrankos finalą vyks Šiauliuose, birželio 26 d. Pramogų centre „MAXas” (Aušros al. 31).

Šiuo metu užsiregistravusių ir patvirtinusių savo dalyvavimą yra 80 žaidėjų. 16 komandų iš Šiaulių, Plungės, Joniškio, Šilalės, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Rietavo, Panevėžio, Mažeikių, Klaipėdos dalyvaus paskutinio etapo atrankoje į Pasaulio elektroninio sporto atrankos finalą Palangoje.

Pramogų centre „MAXas“ stovės galingi žaidybiniai kompiuteriai, puikios kokybės „Benq“ monitoriai užtikrins žaidėjams geras sąlygas dalyvauti ir siekti aukštų rezultatų. Kiekvienas žaidėjas gaus originalius „ESWC“ marškinėlius, taip pat „Coca Cola“ gėrimų.

Turnyro metu žiūrovams bus sudarytos sąlygos stebėti turnyro eigą specialiai jiems įrengtame ekrane ir dalyvauti įvairiose viktorinose ir laimėti rėmėjų įsteigtus prizus.

Apie Elektroninio Sporto Pasaulio Taurę

Elektroninis sportas priskiriamas prie daugelio video žaidimo rūšių, kuriomis siekiama išreikšti asmenybę, pagerinti protinius bei fizinius sugebėjimus bei plėsti socialinį mąstymą. Taip pat elektroninio sporto turnyro paskirtis – prevencija nusikaltimams jaunimo tarpe. Jaunimas yra skatinamas dalyvauti elektroninio sporto turnyre.

Elektroninio sporto turnyrų tikslas visuomenei yra pristatomas kaip asmenybės protinį ir fizinį tobulėjimą bei asmeninius pasiekimus skatinantis reiškinys. Tokia šalis kaip Malaizija, kuri elektronikos gamintojų pasaulyje yra viena iš pirmaujančių savo technologijomis, į „ESWC“ atranką žiūri labai rimtai! “Tai didelis žingsnis Malaizijos jaunimo teigiamo mastymo srityje, kas taip pat skatina anglų kalbos žinių gilinimą jaunimo tarpe žaidimų pagalba – kalbėjo

Malaizijos jaunimo reikalų ministras Yang Berhormat Datuk Azalina Dato dalyvaudamas šiame finaliniame atrankos ture.
„ESWC” yra inicijuota ES IT produktų tiekėjų iniciatyva, kurių veiklą video žaidimų rinkoje koordinuoja LIGARENA. Nuo 2000 metų LIGARENA žiniasklaidoje buvo paviešinta 1200 nacionalinių ir tarptautinių informacinių pranešimų, 50 val. TV pranešimų ir daugiau nei 800 000 internetinių pranešimų.
LIGARE

Turnyro informaciniai rėmėjai: Tango TV, Respublikos leidinių grupė, žaidimų portalas: games.lt; pramogų portalas: jippii.lt, elektroninių naujienų portalas: esports.lt, sporto portalas: sportas.lt, žurnalas „PC“ klubas“, radijo stotys: FM 99, KF 105,4 Fm
Turnyro rėmėjai: „Regrafas“, „Coca Cola“, „Kautra“, „Akelote ir ko“.

Geras savaitgalis su žaidimų telefonu „NOKIA N-GAGE QD“ – garantuotas!

Informacija internete: http://www.eswc.lt