Kompanija „THQ“ oficialiai pranešė, jog vadovaudamasi savo verslo planu uždaro tris studijas ir daugiau nebeplėtos motociklų lenktynių serijos „MX vs ATV“. Taip jie pereina nuo įvairių nedidelių licenzijuotų projektų prie plačiajai auditorijai skirtų žaidimų.

Pirmoji iš trijų studijų yra „Blue Tongue Entertainment“, kuri žinoma kaip abiejų „de Blob“ dalių kūrėja. Antrąja studija tapo „THQ Studio Australia“, kuri kūrė žaidimus pagal animacinį serialą „Avatar: The Last Airbender“ ir animacinį filmą „Megamind“. Trečioji studija, kuriai nepasisekė, tapo „THQ Digital Phoenix“ (anksčiau buvo žinoma kaip „Rainbow Studios“). Pastaroji ir buvo atsakinga už „MX vs ATV“ seriją. Uždarius šias tris studijas darbą prarado daugiau nei 200 šimtai darbuotojų. Skaičius iš tiesų nemažas ir greitai galime sulaukti žinių apie naujai atsidarančias studijas, kurios glausis po kažkurio kito leidėjo sparneliu arba taps nepriklausomomis.

„THQ“ atstovų teigimu, jie atsisakė galimybės kurti bet kokius nedidelius žaidimus, taip pat ir žaidimus pgal animacinius ir vaidybinius filmus. Dabar kompanijos taikiklyje liko tik stambūs, aukštos kokybės (be abejo – ir daug atsienantys) projektai.

Šiuo metu kompanijai priklauso penkios studijos, galinčios kurti tokius žaidimus. Tai „THQ Montreal“, šiuo metu plėtojanti „Homefront“ ir dirbanti ties visiškai nauju ir dar neatskleistu žaidimu. „Volition“, kurianti „Saint’s Row: the Third“ ir „inSANE“. „Relic Entertainment“, jau baigianti kurti „Warhemmer 40k: Space Marine“. „Vigil“, atsakinga už „Darksiders II“ ir „Warhammer 40k: Dark Millennium Online“. Ir paskutinė – „THQ San Diego“, besidarbuosianti su amerikieškų imtynių serija „WWE“.