Praėjus maždaug dviems savaitėms po to, kai žaidimo kūrėjas „Bungie“ paskelbė, jog 99,9 procentai „Halo 3“ jau yra baigtas, galiausiai oficialiai buvo patvirtinta apie pilną žaidimo užbaigimą.

Žaidimas yra skirtas išskirtinai „Xbox 360“ konsolei ir parduotuvėse pasirodys net trijose skirtingose pakuotėse: standartinėje (kaina apie 200 litų), kolekcinėje (kaina apie 250 litų) ir legendinėje (apie 320 litų), kurioje bus galima rasti firminį MasterChief šalmą.

Ta pačia proga „Microsoft“ žada išleisti ir naują „Xbox 360“ pakuotę, skirtą specialiai „Halo 3“ ir JAV parduodama kartu su žaidimu už 399 dolerius (apie 1000 litų).

„Halo 3“ užbaigs didžiąją trilogiją, prasidėjusią dar 2001-aisiais metais, su „Halo: Combat Evolved“. Ir nors pirmoji dalis neturėjo jokio tinklinio palaikymo, bet milžiniškas žaidėjų susidomėjima daugelio žaidėjų režimu tapo tikru fenomenu. Antroji „Halo 2“ dalis jau tapo tikru žaidimų pasaulio fenomenu, bei sugebėjo užkariauti netik daugybės gerbėjų širdis, bet taipogi tapo didžiausia paspirtimi tuo metu naujai „Xbox Live“ paslaugai.

Lygiai to paties „Microsoft“ tikisi ir iš trečiosios dalies, kuri turėtų gerokai pagelbėti „Xbox 360“ konsolei, pastaruoju metu prarandančiai savo rinkos dalį.

Taigi, jau rugsėjo 26 dieną (JAV – rugsėjo 25 dieną) žaidėjai turės galimybę pasinerti į „Halo“ pasaulį.