Prisimenate prieš kelias savaites pasirodžiusią naujieną, jog didžioji THQ kompanija gali bankrutuoti? Visų svarbiausių žaidimų išleidimo datos buvo atidėtos, o pati kompanija skęsta skolose. Bet atėjo žiema, o su ja ir „THQ humble bundle„, septynių visiems gerai žinomų žaidimų paketas: Darksiders, Company of Heroes, Company of Heroes: Opposing Fronts, Company of Heroes: Tales of Valor, Metro 2033, Red Faction: Armageddon ir Saint’s Row 3 (jeigu moki daugiau nei $5.62=15Lt). Tiek gerų žaidimų už tokią mažą kainą! Perkant visus šiuos žaidimus atskirai, gaunasi daugiau nei $190=504LT… Ir vis per šią akciją, kurios metu dalis pinigų keliauja „Child’s Play“ labdarai ir Amerikos „Raudonajam kryžiui„, THQ akcijos per vieną parą pakilo beveik 40%!

Praėjus 16 valandų po šios akcijos atidarymo, buvo surinkta daugiau nei 2 milijonai JAV dolerių, o iki šios akimirkos, kai jūs skaitote šią naujieną, yra surinkta daugiau nei $3,306,458.68! Nemaži skaičiukai, ką? Na, o dabar nenukrypkime nuo temos ir toliau pakalbėkime apie THQ sugrįžimą.

Gameindustry.biz svetainė pranešė, jog lapkričio 28 dieną THQ kompanijos akcijos svyravo tarp $1.07, o 29 dieną pakilo iki $1.60, o tai yra 37.96% daugiau! Manau, atsakymą, kodėl šios akcijos taip staigiai pakilo, žinot visi- „THQ humble bundle„! Džiaugiamės, kad THQ po truputį pradeda sugrįžti į vėžias…

Įdomus faktas: jums beskaitant šią naujieną, daugiau nei 50 žmonių įsigijo šį rinkinį. Gal vienas iš jų būsi tu?

VG247, Games.lt