„PlayStation 3“ bei „PlayStation Vita“ savininkai gali džiūgauti, nes pagaliau paaiškėjo rugpjūtį turinčio pasirodyti muštynių ir veiksmo pilno žaidimo „Dragon’s Crown“ paskutiniai valdomi herojai. Žaidimo leidėja „Atlus“ pristatė Amazonę ir Burtininką! Na, o mes kadangi, nieko apie tai iki šiol nekalbėjome pabandysime papasakoti taip pat ir apie visus kitus žaidimo herojus.

Amazonei (angl. Amazon) svarbiausia jėga ir greitis. Ji naudoja galingą dviem rankomis laikomą kirvį, kapodama priešus. Kai ginklo nėra rankose, jos kojos suspardyti gali visus priešus!

Burtininkas (angl. Wizard) gerai sugeba valdyti įvairiausius elementus, praverčiančius mirtinose atakose (panašiai kaip ir Raganos atveju). Svarbiausias kovos elementas – tiesios atakos į taikinį bei aplinkos užburimas. Savo burtais gali paversti medines ir lobių dėžutes golemais, kurie kovoja iki galo savo kūrėjo vardan.

Elfė (angl. Elf) sujungia gamtos jėgas su mirtinai tiksliais šūviais. Savo strėlias ji gali įkrauti elementų jėga, taip paleisdama mirties lietų ant priešų. Tiesa, artimose kovose jai sunku – iššauti nėra kaip, tačiau ji sugeba gerai įspirti priešui, kad atsirastų kelios sekundės pabėgti.

Dvarfas (angl. Dwarf) naudoja savo raumenis mėtydamas priešus mūšio lauke arba savo dvigubus ginklus, kad pribagtų priešus ten, kur jie tuo metu stovi. jis pasižymi akrobatiniais sugebėjimais, todėl nesunkiai geba peršokti iš vienos reikalingos vietos į kitą.

Kovotojas (angl. Fighter) patyręs kovose, todėl gerai apsišarvavęs ir turi puikų skydą. Nors tolimose kovose nelabai ką sugeba nuveikti, tačiau artimose kombinuodamas ginybą ir puolimą sugeba įveikti net pačius galingiausius priešus.

Ragana (angl. Sorceress) gerai išmano juodąją magiją. Nors kūnas labai pažeidžiamas, tačiau tai kaip ji naudojasi burtais, negali būti ignoruojama. Ji gali kurti skanų maistą, kontroliuoti skeletus bei paversti priešus į nekensmingas varles.