Nors „The Witcher 3: Wild Hunt“ išleidžiamas tik gegužės 19-ąją, „CD Projekt“ paskelbė, jog žaidimas sulauks dviejų didelių papildymų, pridedančių maždaug 30 valandų grynos žaidimo eigos.

Pirmasis 10-ies valandų trukmės papildymas vadinsis „Hearts of Stone“, kurį numatoma išleisti šių metų spalį. Antrasis — „Blood and Wine“ pasiūlys žaidėjams 20-ies valandų nuotykį visiškai naujame regione, pavadintame „Toussaint“. Šio papildymo pasirodymo laukiama pirmajame 2016-ųjų ketvirtyje.

Prieš porą metų „CD Projekt“ iškritikavo DLC kaip mokamą turinį, tačiau šiandien studijos įkūrėjas Marcin Iwinski sako, jog „Hearts of Stone“ bei „Blood and Wine“ bus pakankamai dideli, jog juos būtų galima vadinti ne DLC, o papildymais, siūlančiais tiek turinio, kiek šiandien siūlo kai kurie pilnaverčiai po 50 eurų kainuojantys žaidimai.

„Steam“ bei „GOG“ parduotuvėse žaidėjai jau gali įsigyti taip vadinamą „Expansion Pass“, suteiksiantį prieigą prie abiejų papildymų kai tik jie bus išleisti.

„Nors mes ir siūlome „Expansion Pass“ jau dabar, norime, kad viena būtų aišku: nepirkit, jei jums tai kelia abejonių. Palaukit apžvalgų arba pažaiskit Raganių ir pažiūrėkit ar jis jums patinka. Kaip visada, tai jūsų pasirinkimas“, — sakė Marcin Iwinski.

Kūrėjai praeitų metų lapkritį sakė, kad žaidimas sulauks 16-os nemokamų DLC, pridedančių naujus ginklus, šarvus, veikėjo šukuosenas ir kitokius smulkius dalykėlius.