Niekas taip geimeriui nesušildys širdies kaip kad nauja old-school’inė šaudyklė. Na, jeigu geiminti pradėjot dar palyginus neseniai, jums žodis „old-school“ nebus aktualus. Bet vyresnieji geimeriai, įkopę į trečią ar net ketvirtą dešimtį žino, kokie šaunūs žaidimai buvo praeito amžiaus paskutiniame dešimtmetyje. „Quake“. „Unreal Tournament“. Tai tik keletas pavadinimų. Ir geriausias būdas tuos laikus prisiminti yra išbandyti naują old-school’inio tipo žaidimą.

Būtent tokia yra arenos tipo šaudyklė „Reflex“. Australijoje įsikūrusi studija „Turbo Pixel Studios“ lėšų žaidimo kūrimui ieškojo per „Kickstarter“, tačiau paramos kampanija praeitą mėnesį buvo netikėtai nutraukta. Kūrėjai sumąstė padaryt kitaip – jie tiesiog šoko į „Steam Early Access“ sistemą, kas reiškia, jog žaidimą jau galima įsigyti ir žaisti.

Tai tėra prototipinė versija, tačiau ganėtinai žaidžiama. Yra galimybė žaisti tinkle, taip pat kurti žemėlapius su žemėlapių redaktoriumi bei išbandyti tris skirtingus režimus.

Kada sulauksime galutinės versijos, kūrėjai nežino. Tačiau jie laikosi nuostatos, kad žaidimas bus išleistas tada, kada jis bus baigtas.