Outerlight didžiuodamasi praneša, jog jau pradėtas kurti daugeliui žaidėjų skirtas žaidimas „The Ship“, kuris naudos „Source“ grafinį varikliuką.

Šis, nepaprastai originalus, „multiplayer“ pirmojo asmens žudyklės žaidimas, išsiskirs iš kitų „Death-match“ žaidimų spektro ir bus vienas originaliausiu tarp tokio žanro žaidimų.

Žaidimo kūrėjams bus labai sunku pateikti kažką naujo tokiame perpildytame žanre ir išsiskirti originalumu, kuris pritrauktų daug žaidėjų. Tačiau šio žaidimo kūrėjai kreipiasi i mus, žaidėjus, pagalbos kuriant šį žaidimą. Jiems reikia didžiulio palaikymo, kad žaidimas „The Ship“ išvystų dienos šviesą. Tad tai yra jūsų šansas patekti ant borto. Prisijunkite ir užsisakykite informacinį biuletenį, kad turėtumėte galimybę stebėti žaidimo kūrimo proceso eigą, registruokitės išankstiniame užsakyme ar dalyvaukite šio žaidimo beta testavime.

Žaidimas „The Ship“ iškels bures jau kitų metų vasarą. Apsilankykite oficialiajame žaidimo tinklalapyje www.theshiponline.com dėl daugiau informacijos apie apie šį žaidimą.