Sparta: Ancient Wars kūrejai World Forge jau kurį laiką pranešę apie naują savo projektą The Golden Horde pagaliau pateikė dar daugiau informacijos apie būsimą žaidimą.

Žaidimas naudos tą pati, bet pagerintą varikliuką, kaip ir Sparta: Ancient Wars. Naujame žaidime žaisime už tris žmonių kultūras: Rusus, mongolus ir kryžiaus žygio dalyvius,
be abejonės žaidime rasime tris skirtingas kampanijas, skirtas kiekveinai kultūrai. Žaisti bus galima ir internete, tačiau kiek žaidėjų galės žaisti vienu metu nepranešama.

Kiekviena kultūra turės visiškai skirtingus jei būdingus pastatus ir karius. Kiekvienos rasės kariai turės skirtingų privalumų, pavyzdžiui: Kryžiuočių raiteliai turės gerus šarvus bei ginklus, mongolų raiteliai bus greitesni ir manevringesni. Žaidime bus ir herojai, ir kiekvienas turės skirtingus sugebėjimus. Herojai galės naudotis įvairiais ginklais, kuriuos rasime arba iškovosime iš priešų.

Kūrėjai pasistengė, kad viskas atrodytų kuo realistiškiau, žaidime bus metų laikai, žiemą užšals ledas, o juo einantis didelis būrys gali ir įlūšti, taip pat šaudant padegtom strėlėm miške užsidegs medžiai, taip prasidės gaisras. Laukia ir realistiška fizika, žmonių modeliai, judant ir mirštant, pastatai: griūvančios sienos ir namai.

Žaidimas pasirodyti turėtų kovo 28 dieną Europoje, čia žaidimo platinimu rūpinsis JoWooD Production, kada žaidimas pasirodys Amerikoje nepranešama. Kol žaidimas nepasirodė, galima išbandyti demo versiją, deja pristatyta tik rusiška jo versija.

gamershell.com, games.lt