Kompanija „Capcom“ konsolės PlayStation 4 pristatymo renginyje anonsavo šios platfromos ekskliuzyvą „Deep Down“. Iš pradžių buvo manyta, kad tai po kitu pavadinimu paslėptas „Dragon’s Dogma“ tęsinys, tačiau tai visiškai naujas projektas.

Žaidimas taip pat buvo pristatytas ir šią savaitę Tokijuje vykstančioje Tokyo Game Show parodoje. Jos metu „Capcom“ pristatė ir du naujus filmukus. Abiejuose demonstruojamos žaidimo proceso ištraukos, tik pirmasis yra šiek tiek kinematografiškesnis.

Deep Down trailer

Deep Down gameplay

O dabar svarbiausia naujiena. Mes jau žinome, kad „Deep Down“ kuriamas kaip daugelio žaidėjų vaidmenų žaidimas. Tačiau taip pat kūrėjai jam pritaikė free-to-play verslo modelį.

Šią informaciją savo „Twitter“ puslapyje paskelbė Shuhei Yoshida, „Sony Computer Entertainment Worldwide Studios“ vadovas. Jis taip pat pridėjo, kad atviras „Deep Down“ beta testavimas prasidės prieš pat žaidimo išleidimą Japonijoje arba iškart po jo. Tai nėra labai tikslu, tačiau spėjama, kad „Deep Down“ Japonijoje gali būti išleistas kitų metų vasarį.

Kada galutinė žaidimo versija pasieks mūsų krašto žaidėjus – dar nėra žinoma.