Jau tikriausiai girdėjote apie neseniai paskelbtus naujausius „Take-Two“ kompanijos finansinius rezultatus. Kartu su jais pasirodė ir daugybė naujienų susijusių su kompanijos leidžiamais žaidimais. Viena jų – tai labai rimtas „Rockstar“ požiūris į papildomą turinį „GTA IV“ žaidimui. Apie šį rudenį turėsiančia pasirodyti pirmąją porciją jau tikriausiai girdėjo visi, bet kompanija taipogi užtikrina, kad „GTA“ gerbėjai ir 2009-iaisias nuskriausti neliks.

„Mes labai rimtai žvelgiame į fiskalinius 2009-ius metus ir ketiname pasiūlyti daugybę stiprių produktų: tai ir daug naujo papildomo turinio „GTA IV“ žaidimui, „Mafia II“, „Borderlands“, „BioShock 2“, visa sporto žaidimų frančizė ir dar daugybė kitų puikių produktų“, – kalbėjo „Take-Two“ vadovas Ben Feder.

Šiuo metu jau yra žinoma, kad rudenį pasirodysiantis papildomas žaidimo turinys bus skirtas tik „Xbox 360“ savininkams, tačiau kaip bus su pasirodysiančiu 2009-aisiais – kol kas neaišku. Feder neminėjo jokios išskirtinės platformos, tad visiškai tikėtina, kad šįkart jis galėtų pasirodyti ir „PS3“ konsolei.

Na, o pats „GTA IV“ turėtų pasirodyti jau balandžio 29 dieną ir „Take-Two“ patvirtino, kad tiek „Xbox 360“, tiek „PS3“ žaidimo versijos bus beveik identiškos (neskaitant kiek švelnesnės spalvų paletės „PS3“ versijoje).