„Lord of Arcana“ yra artėjantis veiksmo žaidimas, kuriamas „Access Games“ studijos. Taigi, aprašysime ką buvo galima pamatyti Tokyo Game Show 2010 parodos metu.

Pirmiausia būtina paminėti tavo veikėją. Tu galėsi sukurti jį savo nuožiura nuo galvos iki kojų, taipogi, sukurti jam puikiai tinkantį ginklą. Kai baigsi savo kurybinį procesą, galėsi lėkti žudyti monstrų. Žaidime turėsite naudotis ne tik savo žaisliuku, bet ir rinkti įvairius daiktus, kaip gyvybes atstantys buteliukai, įvairios lobių dežutės, kuriose pilna įvairaus grobio ir t.t.

„Lord of Arcana“ pasižymi itin gražiais pribaigiamaisiais judesiais, kuriuos galėsite atlikti bet kada. Kaip jau daugeliui žaidimų tampa būdinga, kai kada galėsite išleisti itin galingą ataką, kuri padarys nemažą žalą priešininkams. Visi žaidę „Lord of Arcana“ džiaugiasi lengvu kameros valdymu, kuri ir pati pasisuka ten kur reikia, reikiamu momentu.

Žaidimo istorija ganėtinai paprasta ir jus nukels į fantastinį pasaulį, pavadinimu Horodyn. Šiame pasaulyje yra paslėptas senovinis akmuo, pavadinimu Arcana, kuris slepia didingą jėgą. Dėja, šiuo akmeniu susidomi monstrų grupuotė, o ją jums teks sustabdyti. Verta paminėti, kad šie monstrai buvo kurti dailininkų iš viso pasaulio.

„Lord of Arcana“ pasirodo Lapkričio 14 dieną Japonijoje, PSP konsolei. Išleidimas kitoms šalims kol kas nėra patvirtintas.

Dar daugiau naujienų iš Tokyo Game Show 2010!