Nors „Diablo III“ ir nesulaukė tokios šlovės, kaip pirmtakai, tačiau jis vis vien neabejotinai yra vertas dėmesio. Tad nėra priežasčių, kodėl „Blizzard“ turėtų pamiršti šią seriją. Kad kuriamas naujas žaidimas buvo galima spręsti kuomet praėjusiais metais kompanija ieškojo meninio vadovo, kuris dirbtų prie neanonsuoto projekto.

Šį kartą „Blizzard“ ieško dar svarbesnio žmogaus. Kompanijos interneto puslapyje buvo paskelbtas pranešimas, kad „Blizzard“ ieško vadovo, kuris dirbtų prie naujo „Diablo“ projekto bei vestų seriją į ateitį. Ieškomas darbuotojas turėtų turėti viziją apie „Diablo“ serijos ateitį ir sukurti tikslus kūrėjų komandai.

„Blizzard“ iš naujojo kolegos reikalauja ne tik puikių žinių apie „Diablo“ seriją, bet ir penkių metų vadovavimo žaidimų kūrimui patirties ir kelių, bedirbant  kaip kūrėjų komandos vadovui arba kūrybos vadovui, išleistų AAA lygio žaidimų.

Tai, kad „Blizzard“ ieško naujo vadovo, nestebina. Birželio pradžioje „Diablo III“ kūrimui vadovavęs Jay‘us Wilson‘as paliko žaidimų kūrėjus po dešimties metų bendro darbo. Wilson‘as, kuris taip pat dirbo prie tokių žaidimų, kaip „Company of Heroes“ ir „Warhammer 40.000: Dawn of War“, paliko žaidimų kūrimą už nugaros, kad imtųsi kitos savo svajonės ir išbandytų rašytojo karjerą.