Parduotuvėse „Technorama“ jau galite rasti pirmąjį Lietuvoje profesionalų lenktynių simuliatorių, kuris leis pajusti tikrą greičio ir ekstremalumo pojutį, nesukeliant jokių pavojų sau bei kitiems.

Simuliatorius gali atkartoti net 4 jėgas (pirmyn – atgal bei aukštyn – žemyn) bei gali suktis aplink savo ašį. Pasisukimo greitis sieka net 120 laipsnių per sekundę, todėl staigūs posūkiai gali priversti širdį plakti greičiau. Simuliatorius gali išvystyti net 2G perkrovą. Komplektacijoje – trys monitoriai, rankinis stabdis, sankaba, pavarų perjungėjas.

Šio profesionalaus lenktynių simuliatoriaus galimybes gali išbandyti ir Tu! Tiesa, jį galėsi ne tik išbandyti, bet ir sudalyvauti varžybose savo mieste. Visi dalyviai bus suskirstyti į dvi grupes:

Grupė A – dalyviai, turintys vairuotojo pažymėjimą bei dviejų metų vairavimo stažą:
Grupė B – dalyviai, neturintys vairuojo pažymėjimo arba jį turintys, bet neturintys dviejų metų vairavimo stažo.

Varžybų grafikas:

05.06-05.12 – simuliatorius Klaipėdos TECHNORAMOJE (Taikos pr. 39) ir pirmoji kvalifikacijos savaitė tinkle, 
05.13-05.19 – simuliatorius Kauno TECHNORAMOJE (PC Prisma, Jonavos g. 60) ir antroji kvalifikacijos savaitė tinkle, 
05.20-05.26 –  simuliatorius Vilniaus TECHNORAMOJE (PC „Europa“, Konstitucijos pr. 7A) ir trečioji kvalifikacijos savaitė tinkle. 
05.31 – Finalas Vilniuje.

Parduotuvėje vyksiantiems atrankiniams važiavimams registruotis pas parduotuvėje esantį simuliatoriaus operatorių, nurodydant savo:
Vardą, pavardę;
E-paštą bei kontaktinį telefoną;
Grupę, kurioje dalyvausite (A ar B); 

Tinkle vyksiantiems atrankiniams važiavimams registruotis siunčiant sekančią informaciją adresu turnyras@technorama.lt:
Vardą, pavardę;
E-paštą bei kontaktinį telefoną;
Grupę, kurioje dalyvausite (A ar B)
Žaidimo „Live for Speed“ vartotojo vardą;
ESL Lietuva vartotojo vardą (užsiregistruoti ESL Lietuva galima adresu – http://www.esl.eu/lt)
*Dalyviams, norintiems dalyvauti kvalifikacijoje tinkle yra būtina turėti legalią žaidimo „Live for Speed“ versiją su S2 licenziją. Žaidimą galima įsigyti adresu – http://www.lfs.net/.

Kvalifikacija parduotuvėje:
Užsiregistravęs dalyvis  važiuoja su simuliatoriumi tris ratus nurodytoje trasoje su nurodytu automobiliu. Fiksuojamas geriausias rato įveikimo laikas. Kiekvieną dieną skelbiami trasos įveikimo laikai „Technoramos“ internetiniame puslapyje bei „facebook‘e“. Savaitės pabaigoje išrenkamas geriausią trasos įveikimo laiką parodęs dalyvis iš kiekvienos grupės, kuris patenka į finalą. Dalyvis kvalifikacijoje gali dalyvauti tik vieną kartą. 

Kvalifikacija tinkle:
Užsiregistravęs dalyvis gauna žinutę elektroniniu paštu kurią dieną vyks jo kvalifikacija. Kvalifikacija vyks penkadieniais bei šeštadieniais su savaitės atrankos finalu sekmadienį.  Dalyvis važiuoja tris ratus nurodytoje trasoje su nurodytu automobiliu. Fiksuojamas geriausias rato įveikimo laikas. Iš penktadienio ir šestadienio kvalifikacijų atrenkama po 4 dalyvius, parodžiusius geriausius trasos įveikimo laikus, kurie grupės patenka į savaitės atrankos finalą. Savaitės finale dalyviai iš kiekvienos grupės, parodę geriausią trasos įveikimo laiką – patenką į turnyro finalą. Penktadienį, šeštadienį, sekmadienį skelbiami trasos įveikimo laikai „Technoramos“ internetiniame puslapyje bei „facebook’e“. Dalyvis kvalifikacijoje gali dalyvauti tik vieną kartą. 

Sekmės!