Vos prieš keletą dienų pranešėme apie savo ketinimą, per artėjantį pasaulio kibersporto čempionatą „WCG“, remti net dvi komandos. Taigi kaip jau žinote, per nacionalinę atranką Vilniuje, „Holiday Inn“ viešbutyje, mes visus kumščius laikysime už dvi savo „Counter-Strike“ komandas: „Games.lt Girl5“ ir „Games.lt Team“.

Šį mūsų apsisprendimą remti lietuviškojo kibersporto vystymąsi, neseniai palaikyti nusprendė ir žymiausią pasaulio periferijos gamintoja – „Logitech“. Jie mūsų komandoms išdalijo po naujutėles „G5“ peles, kurios yra visapusiškai pritaikytos žaisti žaidimus.

Mes norėdami išlaikyti nešališką požiūrį, nusprendėme patys paklausinėti abiejų komandų, jų asmeninių nuomonių, apie naujas peles. Tokią karštą dieną mūsų pasirinkimas buvo lengvai atspėjamas – kondicionuojama aplinka. Taigi ramiai susėdę vienoje iš Kauno kavinių, pradėjome pokalbį, žinoma, nuo merginų komandos.

„Galiu prisipažinti, gavus pelę iš karto pastebėjau, jog pradėjau daug geriau jausti patį ginklą žaidime. Netgi apsisukt, nusisukt ar staigiai persisunkt tapo žymiai lengviau. Toks sugėjimas yra ypač naudingas artimoje kovoje, kur kiekvienas tavo judesys yra nepaprastai svarbus tiek tau pačiai, tiek ir visai komandai“, – kalbėjo „Games.lt Girl5“ nare Christe. „Žinote ką, šios pelės paskolinti, ar tuo labiau atiduoti, tikrai jau niekam nenorėsiu.“

Šiai nuomonei pilnai pritarė ir komandos treneris Razbainikas: „Iš karto skubu pranešti, pasigirti ir padėkoti komandos rėmėjams, kadangi naujos pelės „Logitech G5“ yra išties puikios. Merginos per treniruotes su jomis atrodė daug labiau pasitikinčios ir jau drąsiai taria, kad ketina įrodyti esančios jų vertos“.

Tuo tarpu vaikinų komandos „Games.lt Team“ pagrindinis snaiperis ir „AWP“ meistras Enfeidor nesismulkino su emocijomis, o iškart ėjo tiesiai prie reikalo: „Visų pirma norėčiau pagirti itin tikslų pelės lazerį, bei naują jo mechanizmą, kas labai išskiria jas iš kitų optinių pelių. Dideliu pliusiu laikyčiau ir tokį nežymų dalyką, kaip tvirtą jungiamąjį kabelį, nes intensyviau žaidžiant, jie kartais mėgsta streikuoti. Šitas, to tikrai nedarys niekados“.

„Logitech G5 pelė – tai kažkas tokio, ko dar nebuvo niekada: svorio pritaikymas pagal žaidėjo norą, didelės pado pagalvėlės, patogi forma ir tikslumas net iki 2000DPI – štai ko reikia tikram žaidėjui. Praleidęs vieną valandą, iškart ją pamėgau, nes tokios pelės, kaip G5, nesimėto“, – pritarė isų nuomonei „Games.lt Team“ kapitonas Mrka.

„Logitech G5“ pelės pavadinime esantį raidė „G“ išduoda, jog ji yra sukurta specialiai žaidimams. 2000 dpi lazeris ir didelis sensorius leidžia užtikrinti precizišką valdymą ir visišką kontrolę, ko būtent ir reikalauja profesionalus „geimingas“. Pati pelė į kompiuterį yra jungiama „USB“ kabeliu, o jos slydimo paviršius yra padengtas specialia danga, kuri užtikrina tinkamą slydimą ir sukibimą su paviršiumi. O pačioje pelėje dar yra įmontuoti keli papildomi mygtukai, leidžiantys greičiau vykdyti komandas. Du iš jų, tiesiog žaidimo viduryje, reguliuoja pelės jautrumą.