Veiksmo juostos „Bumeris: Antra dalis“ žvaigždutė Svetlana Ustinova vaidmenį šioje kultinėje Rusijos juostoje gavo tik dėka „stebuklingos kavinės“.

Mergina, antrus metus studijuojanti bankininkystę susitiko su draugais išgerti arbatos, kaip ji pati sako „stebuklingoje kavinėje“. Bičiulių kompanijoje buvo ir būsimosios juostos režisierius Pyotras Buslovas.

Įsikalbėjusi su nauju vaikinu kompanijoje Svetlana jam prisipažino, kad neketina tapti bankininke ir šiuo metu papildomai mokosi, kad įstotų į aktorinio meistriškumo specialybę.

Galima tik įsisvaizduoti kaip ji turėjo pasijusti, kai naujasis pažįstamas nei iš šio, nei iš to pakvietė merginą į aktorių atranką naujausios jo juostos „Bumeris: Antra dalis“ pagrindinės herojės vietai užimti!

Jauna mergina be jokio aktorinio išsilavinimo, vasarą sėkmingai praėjo visas atrankas ir gavo pagrindinį Daškos – buvusio nusikaltėlio “Katino” mylimosios – vaidmenį. Įtempto siužeto juosta, prisodrinta greitų automobilių, galingų sprogimų ir pasiutusių bumerių lenktynių, pasakoja apie buvusio nusikaltėlio pastangas Rusijoje pradėji naują, tvarkingą ir paprastą gyvenimą.

Likimo ironija: metusi bankininkystės mokslus, Svetlana visgi į aktorinio meistriškumo specialybę akademijoje tą rudenį neįstojo…

Kaip teigia pati S.Ustinova, už vaidmenį ji turėtų būti dėkinga ne šiaip palankiai susiklosčiusioms aplinkybėms, bet “stebuklingai kavinei”, kurioje taip netikėtai prasidėjo merginos karjera.