Laukiate „Dirt 4“ paskelbimo? Dar teks palaukti. Tačiau „Steam“ tarnyboje jau startavo kitas, visiškai naujas serijos atstovas – „DiRT Rally“. „Codemasters“ žaidimą išleido oficialaus anonso metu, tad žaidimą su „Early Access“ etikete jau dabar galima įsigyti ir išbandyti.

Šiuo metu žaidimą įsigiję žaidėjai gaus 17 klasikinių ir šiuolaikinių ralio bolidų ir 36 realybėje egzistuojančias trasas trijose skirtingose pasaulio vietose. Žinoma, tai dar ne pabaiga. „DiRT Rally“ vis dar yra kuriamas, tad kūrėjai žada reguliarius nemokamus atnaujinimus, tad ateityje tiek automobilių, tiek trasų, tiek žaidimo režimų skaičius didės.

Taip pat „Codemasters“ siūlo prisidėti prie galutinės žaidimo versijos tobulinimo ir dalintis savo įspūdžiais iš vis dar kuriamo projekto. Kaip teigia kūrėjai, atsiliepimai padės nustatyti, kurios idėjos yra sėkmingesnės ir leis sukurti tokį „DiRT Rally“, kokio nori žaidėjai.

Jei norite jau dabar išbandyti „DiRT Rally“ ir galbūt padėti kūrėjams, tai padaryti galite „Steam“ parduotuvėje. Beje, iki gegužės 4 dienos žaidimui taikoma 10% nuolaida. Galutinė žaidimo versija turėtų būti išleista šiais metais.