„Valve“ atliko šiokius tokius pakeitimus „Steam“ dirbtuvėse ir nuo šiol leidžia modifikacijų kūrėjams pardavinėti savo sukurtą turinį už pinigus. Pirmasis žaidimas, kuriam sukurtą turinį galima pardavinėti yra „The Elder Scrolls V: Skyrim“.

Visus atsakymus apie tai, kaip turinys gali būti apmokestinamas, kiek kainuoti jis gali, rasite čia. Pasak „Valve“, toks žingsnis skatins modifikacijų kūrėjus kurti dar geresnį turinį, jį tobulinti bei pritraukti naujus kūrybingus žmones.

Kiek kainuos autoriaus sukurta modifikacija, sprendžia jis pats. Jei modifikacija, kurią žaidėjas nusipirko, jam nepatinka, per pirmas 24 valandas jis gali pareikalauti pinigų grąžinimo.

Pirmąjį apmokestintą turinį galima rasti čia. Kaip manote, kaip tai paveiks modifikacijas kuriančių žaidėjų bendruomenę? Pasidalinkite savo komentarais žemiau.

Beje, visą šį savaitgalį „The Elder Scrolls V: Skyrim“ galima žaisti visiškai nemokamai. Keliauk į „Steam“, siųskis ir žaisk. Jei patiks, žaidimą galėsi įsigyti net su 75% nuolaida.