Maždaug prieš dvi savaites vienas didžiausių žaidimų leidėjų „Activision“ paskelbė, kad jie platins kai kuriuos garsiausius savo žaidimus, per „Valve“ sukurtą parsisiuntimo sistemą „Steam“. Šis kompanijos žingsnis kiek nustebino, kadangi kiek anksčiau „Activision“ „priešas“ „EA“ taip pat sudarė sutartį su „Valve“.

O dabar, dar vienas kompanija nusprendė kad „Valve“ yra gerai, ir taipogi sudarė su ja sutartį – tai „2K“, „Take Two“ dukterinė firma. Pirmasis parsisiuntimui skirtų žaidimų paketas pasirodys jau šią savaitę. Šiame pakete trečioji ir ketvirtoji „Civilization“ dalys, taip pat „Sid Meier’s Pirates!“ ir alternatyvus istorinis žaidimas „Shattered Union“.

2K džiaugiasi šia sutartimi su „Valve“ ir mano, kad elektroninis žaidimų platinimas leis dar daugiau žaidėjų įsigyti jų kuriamą produkciją.

Na, o pagal naujausią „Valve“ pranešimą, „Steam“ šiu metu turi apie 10 milijonų vartotojų. Tiesa, kai kurie nesinaudoja „Steam“ sistemos didelių žaidimų parsisiuntimui, o pasirenka kažką iš mažesnių žaidimėlių, pvz. Zumą.