Šiandien, pasirodžius „World of Warcraft“ 4.0.3a atnaujinimui, negrįžtamai pasikeitė senasis Azerotas.

Daugelis senųjų žemyno teritorijų nukentėjo nuo milžiniškų gamtos stichijų ir neatpažįstamai pasikeitė. 1-60 lygio užduotis Azeroto kontinente taip pat patyrė drąstiškų pasikeitimų. Vos kelis šimtus megabaitų sveriantis atnaujinimas mums pateikė ir daug ryškesnes tekstūras, todėl daugiau nebematysime išsiliejusių takelių plytų ar medžių.

Žvilgtelėjus į žaidimą, galima suprasti, kad daugiausia nuo kataklizmo nukentėjo Kalimdoras, ypač kelios iš jo zonų: „Darkshore“ ir „The Barrens“. Keliaukite ten ir įsitikinkite visa griaunančia kataklizmo galia.

Įsigiję „World of Warcraft: Cataclysm“ papildymą žaidėjai gaus priėjimą prie dviejų naujų rasių: Vorgenų ir Goblinų, galimybę pasikelti veikėją iki 85-ojo lygio, pamatyti dar nematytas kontinento zonas, požėmius, skraidyti nuosavais gyvūnais, išbandyti naują antrinę profesiją Archeologiją. „Cataclysm“ startuos vidurnaktį iš gruodžio 6-osios į gruodžio 7-ąją.

Jeigu dvejojate, neturite „World of Warcraft“ ar kokio nors papildymo, tuomet daugiau nedvejokite ir įsigykite „World of Warcraft“ bei jo papildymus su itin didelia nuolaida. Akcija galioja iki lapkričio 29 dienos.