Harmoningai pindamas veiksmo filmo ir komedijos elementus režisierius Gore Verbinski pristato istoriją apie indėną Tonto (akt. Johnny Depp), eiliniam Teksaso reindžeriui Džonui Reidui (akt. Armie Hammer) padėjusį tapti legendiniu kovotoju už teisybę.

Laikais, kai pirmieji geležinkeliai pakeitė žmonių suvokimą apie pasaulio valdžią ir galią, Amerikos žemes ryja korupcija ir godumas… Slėpdamasis po kauke Džonas ir ištikimas jo draugas Tonto tampa pagrindiniais Teksaso žemes apraizgiusių intrigų kovotojais. Du skirtingi vyrai, paties likimo suburti kovai prieš bendrą priešą, privalo išmokti dirbti kaip viena komanda – tik dirbdami išvien jiedu apgins tai, dėl ko kovoja…

Pagal to paties pavadinimo 1949-ųjų televizijos serialą sukurtas filme – įspūdingos gaudynių scenos, susišaudymai, kaskadiniai triukai, draugystė ir kova už teisingumą.


Štai taip. Džekas Sperou Džonis Depas tapo geriausiai apmokamu Tonto istorijoje. O Tonto, Džonio dėka tapo pagrindine visos šitos istorijos žvaigžde. Nuo šiol tai filmas apie jį…

Vienišas Klajūnas, Lietuvos kino teatruose startuoja jau rytoj ir mes visi puikiai žinom, kad nepaisant jokių išankstinių nuostatų, eisime jo žiūrėti.

Nes Depas.

Net jei jūsų geimeriškos galvos nevertina jo talento, jus į kiną nusives merginos (arba mamos).

Ta progą, mes skelbiam konkursą, kurį ypač įvertins tie, kas merginos dar neturi. Pažvelkite į prizus:

Turime marškinėlius, rašantį plunksnakotį ir kaukę (panos alpsta nuo tokių, tikėkite tuo ką sako senas vilkas).

Liko vienintelis klausimas. Kaip laimėti?

Žiūrom video:


 

Tai buvo vienas nuostabiausių SNES/Mega Drive žaidimų. Vienas tų žaidimų dėl kurių mūsų laikais, buvo bėgama iš pamokų ar net praleidžiamos mokyklos diskotekos. Gal ir atrodo keistai, tačiau šis filmukas turi labai kietu sąsajų su „Vienišu Klajūnu“. Kas tai per sąsajos?

Savo atsakymo variantus, iki liepos 10 dienos siųskite adresu artojas@games.lt

Laiško pavadinime (subject) įrašykite TONTO, o pačiame laiške būtinai nurodykite savo slapyvardį (nick).

Laiškai neatitinkantys šių sąlygų bus išgrūsti į rezervatus, tad konkurse dalyvauti negalės. Tas pats liečia ir laiškų autorius, tiesiogiai ar netiesiogiai sufleruosiančius galimą atsakymo variantą, komentaruose ar kitoje viešoje erdvėje.

Visiems dalyvaujantiems — sėkmės!