Leidėja „Activision“ atidėjo rugsėjį pasirodyti turėjusią „Spyro“ žaidimų trilogiją iki lapkričio. „Spyro Reignited Trilogy“ debiutuos „PlayStation 4“ ir „Xbox One“ konsolėse lapkričio 13 d.

Kaip rašėme anksčiau, fizinė žaidimo pakuotė atkeliaus tik su vienu trilogijos žaidimu. Likusius du reikės atsisiųsti internetu.

Kaip viena iš tokio „Activision“ sprendimo priežasčių tuomet svarstyta versija, jog studija „Toys for Bob“ nespėjo užbaigti visų trijų žaidimų iki numatytos diskų gaminimo pradžios.

Kodėl „Spyro Reignited Trilogy“ nukeltas ne į spalį, o lapkritį, irgi neturėtų būti keista žinant, kokia didelė konkurencija bus spalio mėnesį. Ironiška, kad rugsėjį jis būtų labiausiai konkuravęs su „Spider-Man“. Šio žaidimo kūrėja „Insomniac Games“ yra originaliosios „Spyro“ žaidimų trilogijos, kurią perdarė „Toys for Bob“, autorė.

Stebėtina kas kita. „Spyro Reignited Trilogy“ diske vis tiek trūks turinio. „Activision“ puslapiui IGN dar kartą patvirtino, jog dalį jo žaidėjai turės atsisiųsti internetu. Leidėja tiksliai neįvardino, koks tai turinys, tačiau oficialiame žaidimo puslapyje ir toliau skelbiama, kad tai antra ir trečia serijos dalys.