,,Sony Pictures‘‘ viešai pristatė naują animacinį filmą pavadinimu ,,Open Season‘‘ . Tai pasakojimas apie amžiną žmonių ir miško žvėrių kovą prasidedant medžioklės sezonui.

Šio animacinio filmo prodiuseris Steve Moore‘s pasakojo: ,,Šioje animacijoje jus nieko labai naujo ir neišvysite, nes visa istorija suksis vien tik apie žvėris kurie bandys gelbėti savo gyvybes nuo taiklių medžiotojų šūvių. Bet užtat bus tikrai labai idomu.“

Tai pat iš Niujorko atvyko ir garsus animacijos kūrėjas Gary Larson, kuris šio filmo personažams suteikė dar didesnio gyvybingumo. O pats filmo siužetas šiek tiek primins Bugs Bunny ir Elmer Fudd nuotykius.

Šio filmo režisieriai Roger Allers bei Jill Culton ir režisieriaus asistentas Anthony Stacchi subūrė patyrusią komandą, kuri sukurė išties gražų ir turtingą kraštovaizdį.

Prie kūrimo prisidėjo ir menininkas Eyvind Earle bei animacinių personažų dizaineris Carter Goodrich. Šie du žmonės tai pat dirbo ir prie animacinio filmo ,,Miegančioji gražuolė‘‘ (Sleeping Beauty) kūrimo.

Du pagrindinius personažus įgarsino gerai žinomi aktoriai – Martin Lawrence, įgarsinęs Mešką vardu Boog, ir Ashton Kutcher, įgarsinęs lieso sudėjimo briedį Eliotą.

Pati filmo idėja buvo būtent suvesti du labai skirtingus personažus. Tai kiek pakvaišusi ir vietoje nenustygstanti Meška ir pastoviai įvairiose situacijose susimaunantis briedis Eliotas.

Steve Moore‘s pasakojo: „Šie du gyvūnai stengsis kiek įmanydami greičiau dingti iš šio rojaus ir keliauti į saugesnę vietą likus vos dviems dienoms iki medžioklės sezono atidarymo.

Bekeliaudami jie turės patys susigalvoti iš kur gauti maisto anksčiau nei maistą susiras kiti miško žvėrys. Ir žinoma stengtis negauti kulkos į kaktą. Tad pati istorija bus tikrai labai juokinga ir įdomi ir turėtų patikti netik vaikams, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Briedį Eliotą įgarsinęs aktorius komikas Ashton Kutcher buvo išties labai įsijautęs į savo personažą, kad net kartais prireikdavo jam ištarti. ,,Stop užteks‘‘, su šypsena veide pasakojo Steve Moore‘s.

Pati filmo animacija turėtu sužavėti visus, nes taip puikiai ir gražiai atvaizduoti kraštovaizdžiai pavergs visų mūsų širdis, o personažai įeis į mūsų atmintį tikrai ilgam ir neleis taip greitai jų užmiršti.

Ashton Kutcher pasakojo: „Šį animacija be jokios abejonės užims svarbia vieta mano videotekoje vos tik ji pasirodys DVD formate. Ir tikrai visai ne dėl to, kad prie šio filmo kūrimo prisidėjau ir aš, o tiesiog todėl, kad tai išties šiltas, mielas ir juokingas filmas apie du visiškai skirtingus bičiulius.“

Animacinio filmo ,,Open Season‘‘ premjera įvyks šių metų rugsėjo mėnesį. Nors dar ir teks palaukti visai nemažai laiko, bet manau bus verta.