Nenumaldomai artėja vienos gražiausių metų švenčių – Kalėdos. Atrodo, jog šia švente šiemet galėsime pasidžiaugti ne tik mes, bet ir mūsų kopijos The Sims 2 žaidime. Taip, EA pranešė išleisianti specialų, mini papildymą skirtą Kalėdoms.

Papildymą rasime apie 40 Kalėdinių daiktų. Jų pagalba galėsime papuošti savo Kalėdinę eglutę, pasigaminti šventinius patiekalus, tarp jų ir taip amerikiečių mėgstama kalakutą, ir netgi surengti pačio Kalėdų Senelio apsilankymą. Naujųjų metų vakarėlis taip pat bus įmanomas.

„Žaidėjai išties mėgaujasi, kai jie gali kuo labiau priartinti Sims’ų gyvenimą prie savojo. Todėl, naujasis mini papildymas, kuriame jūsų Simsas turės galimybę ne tik papuošti Kalėdų eglutę, paruošti šventinę vakarienę, bet ir padovanoti kitam Simsui Kalėdų dovaną“, -kalbėjo EA vyresnysis prodiuseris Tim LeTourneau.

The Sims 2 Christmas Party Pack pasirodys Europos parduotuvėse jau lapkričio 18 dieną. taigi jūs turėsite kiek daugiau nei mėnesį, pasiruošti ne tik tikroms, bet ir virtualioms Kalėdoms.