ATNAUJINTA 08:22: Visos starto dieną į „Topo centrą“ keliaujančios „Augmented Edition“ pakuotės asmeniniam kompiuteriui jau rezervuotos. Šiam leidimui išankstinio užsakymo paslauga toliau nebeteikiama.

„DeusEX“ revoliucinis, sėkmingai demonstravęs žanrų apjungimo galimybes ir gilų istorinį pėdsaką palikęs projektas. Pirmoji serijos dalis iki šiol yra laikoma vienu geriausiu visų laikų žaidimų. Pernai, „PC Gamer“ skaitytojai iš viso pasaulio, „Deus Ex“ išrinko geriausiu paskutiniojo dešimtmečio žaidimu.

Todėl šių metų rugpjūčio 26–oji yra išskirtinė diena. Po beveik septynerių metų pertraukos, serija sulaukia trečios dalies, parduotuvių lentynas pasiekas „DeusEx: Human Revolution“. Vienu metu, šis įvykis tampa švente serijos gerbėjams, svarbiu įvykiu industrijai ir išbandymu kūrėjams.

Kaimyninės Estijos žaidėjai trykšta optimizmu. „DeusEx: Human Revolution“, likus daugiau nei dviems savaitėms iki oficialaus starto, jau turėjo didžiausius išankstinius pardavimus sugeneravusio žaidimo titulą — situaciją Estijoje apibūdino „Gamestar“ atstovas Lietuvoje, Šarūnas Šimatis.

Išankstiniai žaidimo užsakymai Lietuvoje priimami nuo DABAR. Kol kas, apie specialią iniciatyvą, kurios metu pirkėjams siūlomos ir papildomos dovanos, mums pranešė tik „Topo centras“. Visi norintys užsisakyti kopiją, turėtų parašyti laišką adresu isankstinis@topocentras.lt, nurodyti savo vardą, pavardę, el–pašto adresą susirašinėjimui, kontaktinį telefoną ir „Topo centro“ saloną, kuriame norės atsiimti žaidimą.

Pirmi 15 nusiuntusių užsakymo laiškus, kartu su žaidimu gaus ir didelius „DeusEX: Human Revolution“ plakatus.


Užsakyti galima šias žaidimo versijas:

STANDARD EDITION + DLC dovana
Asmeniniam kompiuteriui:
„Deus Ex: Human Revolution Standard Edition + Bonus EXPLOSIVE MISSION Pack“ — 139Lt   
PlayStation 3/Xbox360: „Deus Ex: Human Revolution Standard Edition + Bonus EXPLOSIVE MISSION Pack“ — 219Lt   

Bonus EXPLOSIVE MISSION Pack — visiškai nauja misija kurioje pasirodys ir vienas iš originaliojo žaidimo personažų. Taip pat su šiuo paketu žaidėjai gaus automatinius visrakčius, M28 nuotoliniu būdu valdomus sprogmenis ir „Linebacker G–87“ granatsvaidį. Šie priedai bus dalinami tik iš anksto žaidimą užsakiusiems žaidėjams.

AUGMENTED EDITION
Lietuvą taip pat pasieks ypač ribotas „Augmented Edition“ pakuočių kiekis:
PC „Deus Ex: Human Revolution  Augmented Edition“ — 159Lt
PlayStation 3/xbox360 „Deus Ex: Human Revolution  Augmented Edition“ — 239Lt

Pakuotėje rasite: 40 puslapių žaidimo piešinių knygą, papildomą DVD su 44 minučių filmu apie žaidimo kūrimą, garso takeliu, komiksu ir kitomis smulkmenomis, papildomą misiją ir visą krūvą papildomų ginklų.

COLLECTORS EDITION
Oficialiais kanalais Lietuvą pasieks tik viena vienintelė kolekcinė žaidimo pakuotė. Ši pakuotė bus skirta „PlayStation 3“ sistemai, o pagrindinis jos išskirtinumas — kolekcinė pagrindinio žaidimo veikėjo figūrėlė.

Šios pakuotės pardavimui rengiamas specialus, žaidimo startą minintis aukcionas. Jis vyks portale „Dievo Režimas“, tad sekite informaciją.