Pranešama, kad „Sony“ pradėjo intensyvų būsimo „Playstation 3“ žaidimų kompiuterio komponentų testavimą. Nors nieko tikslesnio ir nežinoma, tokia ankstyva bandymų pradžia gali signalizuoti, jog kompanija spės išleisti konsolė šių metų gale.

Mūsų laukia šiokios tokios permainos – neseniai „Sony“ informavo naujai kuriantys „Playstation 3“ valdiklį. Taip pasielgti paskatinusios priežastys neskelbiamos. Kažin, gal motyvu perdaryti valdiklį tapo tai, kad iš jo žaidėjai šaipėsi nuo pat pirmo pasirodymo viešumoje? Kokių tik pavadinimų jam nesugalvota. Populiariausias – bananas.

Nors pasirengimas „Playstation 3“ išleidimui ir, atrodo, vyksta kaip suplanuota, netrūksta nerimaujančių, ar konsolė spės pasirodyti prieš metų pabaigos šventes. Ką jau ką, o žaidimų kompiuterių išleidimą „Sony“ tikrai linkę atidėlioti. Net jei PS3 ir pasirodys, lieka dar viena problema – pakankamo tiekimo užtikrinimas. Siekdami su ja susidoroti „Sony“ planuoja „Playstation 3“ pasirodymo metu konsoles gaminti 1 mln. vnt. per mėnesį sparta.