Šios savaitės apžvalgą pradėsiu kiek netradiciškai – nuo pyrago. Napoleono pyrago. Artojas mums siūlo pasmaguriauti kaip tikriems strategams. Kiekvienas žingsnis gali būti lemiamas, kiekvienas ingridientas yra būtinas. Ar pavyks jums pagaminti šį pyragą?

“Nintendo” – vieni iš šiuometinės rinkos lyderių. Ši kompanija savo veiklą pradėjo nuo kortų gamybos, o žaidimus pradėjo kurti tik beveik praėjus šimtui metų. Ši kompanija mums pristatė tokius žaidimų veikėjus ir žaidimus kaip Mario, “Contra”, “Zelda” ir daug kitų. Naujausios “Nintendo” konsolės pavadinimu “Wii” pardavimai yra visų laikų didžiausi, o pati kompanija yra didesnė ir pelningesnė negu “Sony” ar “Nike”. Tačiau tai ne viskas. Dar daugiau galima rasti ZeaLotLT bloge.

Turbūt visų mūsų giminės yra pasakojusios apie esą “pavojingą” telefonų spinduliuotę. Tačiau mokslininkai atliko tyrimus padarė išvadas, jog jų poveikis žmogui gali būti tik labai minimalus. Žygimantas savo bloge pateikė keletą pavyzdžių bei išvadų. Informatyvaus jums skaitymo.

Jei perskaitėte Games.lt pristatytą “Lost Planet 2” apžvalgą ir vis dar neapsisprendžiate ar norite išbandyti šį žaidimą ar ne, siūlau paskaitinėti įspūdžius ZeaLotLT bloge. Šio blogerio nuomonė šiek tiek skiriasi nuo mūsų apžvalgininko išsakytos, tačiau nemažiau įdomi.

Na, o pabaigai Patarėjas visa galva pasinėrė į futbolą, ir mums pristato 2010 World Cup apžvalgą. Šioje apžvalgoje rasite ir Lietuvos futbolininkų įvarčius vertus metų įvarčio titulo, ir nuotraukų kaip mūsų rinktinės žaidėjai į dangų kelia čempionų taurę. Ar tikrai World Cup 2010 yra daug geresnis futbolo žaidimas už Fifa 2010?

Kaip visada, radę įdomų straipsnį, apžvalgą ar blogą, nepatingėkite ir atsiūskite nuorodą į ją man, t.y. Nowitzki, ir mes pasistengsime patalpinti tai kitoje „Ką rašo mūsų bendraminčiai“ dalyje. Iki!