„Sony“ kompanijos vadovas Hovardas Stringeris teigia žinantis, kad daugelis vartotojų norėtų mažesnės „PS3“ konsolės kainos. Dar daugiau, jis patvirtino, jog kompanija šiuo metu intensyviai dirba prie to, kad būtų kuo labiau sumažinta „PS3“ kaina.

Kalbėdamas interviu su „Financial Times“, Hovardas sakė: „Nors iš pažiūros atrodo, jog žmonės „PS3“ konsoles perka išties vangiai, tačiau lyginant su „PS1“ ir „PS2″ – pardavimai procentaliai beveik panašūs“.

Vis dėlto jis pripažino: „Aš manau, jog vartotojai norėtų mažesnės „PS3″ kainos ir čia negali būti jokių klausimų dėl to“.

O paklaustas, kiek būtent „Sony“ galėtų sau leisti sumažinti kainą, jis atsakė: „Štai šitą klausimą mes dabar kaip tik ir sprendžiame. Šitai ir bandome sužinoti“.

O terminų reikaluose Hovardas nebuvo labai tikslus, bet visgi prižadėjo, kad apie naująjį kainos sumažinimą bus oficialiai prabilta, o gal net ir sumažinta dar iki Kalėdų. Tiesa, jo nuomone, „Sony“ žaidimų divizijos padėtis tikrai nėra bloga. „PS3“ pardavimai ne tokie baisūs kaip skelbiama, „PS2“ vis dar puikiai perkamas, o „PSP“ kainos sumažinimas padėjo pritraukti daugiau pirkėjų.