Jeigu esi „lore“ mėgėjas, skaitai visus tekstus, giliniesi į siužetą, istoriją, skaitai kiekvieną žaidime rastą popiergalį, kuriame užsimenama apie to pasaulio praeitį bei buvusius įvykius ir jei esi „The Elder Scrolls“ visatos gerbėjas, turėtum apsidžiaugti. „Bethesda“ paskelbė, jog ketina išleisti dvi knygas – „The Elder Scrolls Online: Tales of Tamriel“ ir „The Elder Scrolls V: The Skyrim Library“.

Pirmoji knyga „Tales of Tamriel“ bus sudaryta iš dviejų tomų: „The Land“ ir „The Lore“. Antrąją knygą sudarys trys tomai: „The Histories“, „Man, Mer and Beast“ bei „The Arcane“. Knygose bus sukaupti visi tekstai iš „The Elder Scrolls Online“ ir „Skyrim“ žaidimų bei prie to paties gausime dar ir gausybę gražių koncepcinių piešinių, susijusių su Tamrielio pasaulio istorija, karais, gyvenimu, kultūra, mitais, magija, vietovėmis. Akivaizdu, kad knygos nebus iš pigiųjų. Nors knygose ir bus surinkti tekstai iš žaidimų bei pasakojama istorija, tai nereiškia, kad perskaitę jas abi, tapsite Tamrielio žiniu. Anaiptol, jums reikės peržaisti „The Elder Scrolls“ žaidimus, jei norėsite pažinti šią visatą dar geriau.

Knygų išleidimu pasirūpins leidėja „Titan Books“, kuri anksčiau jau yra išleidusi noveles bei menines knygas, susijusias su „Bioshock“, „Crysis“, „Halo“, „Dead Space“, „Resident Evil“, „Titanfall“ žaidimais.

Pirmąją knygą planuojama išleisti 2015-ųjų kovą.