Sony Computer Entertainment America, Sony Canada ir Kanados dukterinė įmonė Toys R US pasiekė susitarimą skambioje PlayStation 2 byloje „diskų skaitymo klaida“.

Šią byla pradėjo Edward Kaen, Robert Hinojosa ir Christoper Hirst, kurie teigė, kad jų žaidimų kompiuteriai PlayStation 2 reguliariai išmeta užrašą „diskų skaitymo klaida“ ir neleidžia paleisti žaidimų.

Tai pat teigiama, kad tokia konsolė gadina ir pačius kompaktinius ir DVD diskus. Kol kas Sony atmetė visus klausimus šiuo atveju teigdama, kad pati konsolės technika dėl tokių įvykių yra visiškai nekalta.

Tačiau šiuo metu byla atrodo pajudėjo, kadangi tiek ieškovai, tiek atsakovai sutarė dėl bendro susitarimo. Sony visiems turintiems specifinio modelio PS2, gaus 25 dolerių čekį, galimybę pasirinkti vieną žaidimą iš sąrašo arba nemokamą konsolės taisymą tam tikruose SCEA punktuose. Daugiau detalių – bylos tinklalapyje.

Bet net ir po šio susitarimo, Sony teigia jokių problemų neaptikusi: „Nors mes ir esame tikri, jog panašios problemos atsitinka ne dėl mūsų kaltės ir galėtume tai įrodyti, tačiau priėjome išvada, kad finansine prasme mums žymiau geriau atlyginti jiems nuostolius“.

Šiuo metu yra laukiama teismo sprendimo, kuris JAV turėtų paaiškėti kitų metų balandžio 28 dieną, o Kanadoje gegužės 11d.