Kuomet „Metal Gear“ serijos kūrėjas paskelbė pasitrauksiantis iš posto „Konami“ kompanijoje, daug žadėjęs „Silent Hills“ buvo paskerstas. Tačiau nepaisant to šio žaidimo kūrimui turėję vadovauti Kojima ir Guillermo del Toro vis dar planuoja kartu imtis naujo projekto.

Interviu, duotame portalui „IGN“ del Toro teigė: „Man patinka dirbti su Kojima-san. Mes vis dar palaikome ryšius. Mes vis dar draugai ir planuojame kartu imtis kai ko, bet tai nebus „Silent Hills“.

Guillermo del Toro taip pat šiek tiek atskleidė koks „Silent Hills“, nors ir nutrauktas ankstyvoje kūrimo stadijoje, galėjo būti.

„Mes buvome planavimo fazėje ir gaila, kad visa tai neįvyks“ teigė del Toro. „Mes kalbėjome apie naujųjų konsolių galimybių ribų siekimą ir žaidimą, kuris iš ties paveiktų mintis. Viena geriausių akmirkų „Metal Gear Solid“ žaidime yra susidūrimas su Psycho Mantis. Idėja, kad žaidimas išties gali reaguoti į tavo veiksmus ir panašūs dalykai.“

Tai, kad liko iš „Silent Hills“ vis dar galima žaisti, jei tebeturite žaidžiamąjį teaser‘į. Nors „P.T.“ ir buvo pašalintas iš „PlayStation Store“ parduotuvės, jį pasilikus savo paskyroje gali ir toliau žaisti.

Hideo Kojima ir Guillermo del Toro sudaro išties įdomų duetą, tad lauksime daugiau naujienų ir tikimės, kad ateityje jie sukurs tikrai įspūdingą žaidimą.