Penktajame filme apie „kietą riešutėlį“ Džonas Makleinas (akt. Bruce Willis) atvyksta į Maskvą, kur bando pagelbėti savo sūnui paklydėliui (akt. Jai Courtney), kaip pasirodo, esančiam ne mažiau kietu riešutėliu negu legendinis jo tėvas. 

Deja, reikalai, į kuriuos įsisuko CŽV dirbantis Makleinas jaunesnysis, pasirodo esantys itin pavojingais… Kelią agentams pastoja tarptautiniai teroristai grasinantys panaudoti branduolinį ginklą. 

Šįkart, norėdami iš Maskvos išnešti sveiką kailį, tėvas ir sūnus privalo suvienyti jėgas ir stoti į kovą prieš ambicingus nusikaltėlius. Tačiau ar „kieti riešutėliai“ sugebės pamiršti praeities nuoskaudas ir nesutarimus, ir stoti į kovą vardan bendro tikslo? O galbūt Makleinų kovai sutrukdys rusų mafija?

Visi atsakymai kriminaliniame veiksmo trileryje „Kietas riešutėlis. Puiki diena mirti“.


 

Kitą savaitę Lietuvos kino teatrus surebins penktoji mano mylimo serialo dalis — „Kietas Riešutėlis: Puiki diena mirti“. Lyg žinodami apie mano simpatiją šiai dramai, kino vežėjai atsiuntė man 4 kvietimus (kad atėjęs žiūrėti turėčiau erdvės). Tačiau jie pavėlavo, aš jau senai išsipirkęs visą salę, tad nereikalingus bilietus nutariau padovanoti jums, brangieji games.lt lankytojai.


Viskas ką turit padaryti — atspėti kuris iš nuotraukose matomų aktorių nebuvo svarstomas kaip kandidatas į Džono Makleino sūnaus rolę?

 

Savo atsakymo variantą (nuotraukos numerį) siųskite adresu artojas@games.lt

Nugalėtojus rinksim vasario 12-13 dienomis, burtų keliu. Viso nugalėtojų bus 4, kiekvienam įteiksim po bilietą. 


SVARBU: Siųsdami laišką jame būtinai nurodote savo games.lt slapyvardį (nick), o laiško pavadinime (subject.) įrašykite Makleinas.

Visiems dalyviams sėkmės, pasakinėtojams ir sufleruotojams (jei tokių bus) bus Yippee-ki-yay be atskiro perspėjimo.