Blizzard išplatino „Kaip nepasiklysti?“ gidą Blizzcon svečiams. Skaitinėjau jį tikėdamasis rasti kažką kas bent šiek tiek išduotų apie ką vistik, renginio metu, kalbės Blizzard. Nieko įdomaus neradęs, jau buvau beuždarąs langą kai staiga akis užkliuvo už puslapio viršuje esančio banerio.

http://www.blizzard.com/blizzcon07/survivalguide.shtml

Atkreipkite dėmesį, kad jame vietos rado iš esmės tik tie kuriais Blizzard rūpinasi. Kraujo elfai ir Draenai dvi naujos rasės kurių istorija dar nepažinta ir ne vienas žmogus sekantį WoW praplėrimą vienaip ar kitaip sieja su jais. Banerio centre Murlokas. Gal dėl humoro, gal tam, kad populiarintų nesenai internetą sudrebinusį „I am Murlock“ klipuką. O gal perspėja mus, kad nauja grėsmė Azerotui kils iš jūros gelmių. Juk neveltui po „The Burning Crussade“ išėjimo atsirado keliolika kvestų tiriančių murlocų buitį ir kultūrą.
Baneryje taip pat matomi Protos ir Terran kariai iš Starcraft. Ką jie čia veikia aiškinti nereikia, juolab, kad ir pats Blizzcon startuoja su trimis logotipais. Blizzcon, World of Warcraft ir Starcraft II.
Mįslė yra veidelis žvelgiantis per kraujo elfės petį. Jį mes daužėme jau du sykius… Negi jis nori vėl?