Šiais metais rugsėjo 16-18 vyksianti Tokyo Game Show paroda Japonijoje, ketina būti didžiausia nei kada nors prieš tai. Šiais metais į parodą susirinks 130 kompanijų iš kurių net 31 bus iš svečių šalių. Toks didelis dalyvių užsiregistravusių į parodą Nippon Convention Centre dar yra ne galutinis. Iki parodos liko kiek daugiau nei 5 savaitės, vietų yra ir organizatoriai vis dar priima dalyvius.

Pilnas dalyvių sąrašas jau yra patalpintas parodos tinklalapyje .pdf formatu. Jis atskleidžia kokia marga publika susirinks rugsėjį. Bus net specialūs paviljonai žaidimų industrijos atstovams iš Pietų Korėjos ir Taivano.

Daugelis išskirtinių kalbėtojų parodos metu jau paskelbti. Tarp jų bus galima sutikti ir Robbie Bach iš Microsoft, bei Satoru Iwata iš Nintendo. Abu bandys paveikti savo klausytojus penktadienį iš ryto.

Tokijuje taipogi bus galimybė išgirsti ir ilgalaikę kompanijos Electronic Arts strategiją skirtą ateities konsolėms. Ją pristatys John Buchanan, EA universiteto tyrimų profesorius ir EA Los Angeles bosas Neil Young. Jie abudu kalbės penktadienio vakarą.