Pagaliau Ubisoft atskleidė dar daugiau žinių apie ketvirtąją Splinter Cell dalį. Turbūt svarbiausias atradimas yra tikslus būsimojo žaidimo pavadinimas, bet neverta pamiršti smulkmena yra ir tai, jog šįkart žymusis Semas Fišeris turės padirbėti ir blogiems dėdėms.

Apie būsimojo žaidimo siužetą jau senai sklandė gandai, o ypatingai jie sustiprėjo po to, kai Ubisoft paleido naują žaidimo tinklalapį. Iš įvairių, jame rastų užuominų, buvo galima daryti išvadą, kad jau gerokai pasenęs Fišeris itin liūdi dėl dukters netekties, o to pasėkoje pradėjo plėšti bankus.

Bet skelbia naujasis tinklalapis ir pati Ubisoft išplatintame pranešime, visi šie įvykiai buvo susiję tarpusavyje. Pagrindinė to priežastis – Semo Fišerio užduotis infiltruotis į itin slaptą teroristinę organizaciją ir taip sužlugdyti jos rengiamą puolimą prieš JAV.

O tinklalapyje pateikiama medžiaga apie kalėjime sėdinti Fišerį, kuris padeda vienam kaliniui pabėgti iš kalėjimo, ir kuris vėliau pasiūlo jam darbą. Be pačio Semo nuotraukos su užrašu „Saugotis“, dar rasime ir trijų kitų asmenų nuotraukas.

Žaidimas numatytas išleisti 2006 metų pavasarį PC ir konsolėms. Kol kas Ubisoft neatskleidžia daugiau informacijos apie žaidimą.