„Champions Online: Free for All“ pritraukė šimtus tūkstančių žaidėjų į savo virtualųjį pasaulį ir „Champions Online“ žaidžiančių žaidėjų, unikalių vartotojų ir pajamų skaičius pakilo virš 1000 procentų!

Kaip padėka visiems naujiems ar sugrįžtantiems žaidėjams, dovanojamas nemokamas “XP boost“. Jį galima pasiimti pačiame „Champions Online“ žaidime, „C-Store“ skiltyje. „Boost“ padidina gaunamos patirties taškų (XP) kiekį, už įvykdytas užduotis ir nugalėtus priešininkus. Žaidėjams tereikia nemokamo vartotojo arba „Gold Membership“ narystės ir jie gali pasiimti nemokamą „boost“ žaidime arba apsilankę internetinėje „C-store“ parduotuvėje, kuri yra štai čia.

Na, o tiems, kurie nežinojo, žaidimas neseniai tapo nemokamu, tad tikrai rekomenduojama išmėginti jį su draugais. Ir pabaigai, trumpi faktai iš „Champions Online: Free for All“ svetainės: [li]Žaisk viską – Apart specialių „Adventures Packų“, visas žaidimo turinys „Champions Online: Free for All“ yra prieinamas kiekvienam žaidėjui.[/li][li]Neribojamas žaidimo laikas –Žaisk tiek, kiek nori, kiek ilgai nori, visiškai nemokamai.[/li][li]Tavo herojus, tavo istorija – Tapk herojumi, pasiek maksimalų lygį nemokamai.[/li][li]Žaisk savo pasirinktu būdu – Prisijunk prie internetinės „C-Store“, kad nusipirktum žaidimo priedus arba papildomo žaidimo turinio.[/li]