Savo laiku „Rockstar“ davė „Xbox 360“ konsolei „Table Tennis“ žaidimą, bei vėliau paskelbė apie išskirtinį papildomą turinį ‘Grand Theft Auto IV“ žaidimui. Bet atrodo, kad reikalai gali išsilyginti. Kompanija pranešė rengianti visiškai naują žaidimą „PlayStation 3“ konsolei.

Dar daugiau, visų „Sony“ kompanijos darbuotojų ir „PS3“ fanų džiaugsmui galima pranešti, jog „Rockstar“ skelbia apie žaidimo išskirtinumą šiai konsolei. Tai reiškia, kad niekur kitur jo pažaisti mums nepavyks.

„Visi kuo puikiausiai žino, jog norint sulaukti sėkmės šiame versle, reikia nuolat žvelgti į ateitį ir ieškoti naujų talentų, kurie suteiktų žaidėjams naują patirtį ir tai taptu pasauliniu standartu, kurį mėgdžiotų kiti“, – kalbėjo „SCEA“ Michael Shorrock.

„Rockstar turi puikios patirties atlikti visa tai. Mums pasisekė sulaukti tiesiog fantastiškos sėkmės su visa „GTA“ frančize ir dabar mes esame laimingi, galėdami žengti dar toliau“, – toliau kalbėjo jis.

Ką gi, kol kas tai visa informacija žinoma apie žaidimą. O mums belieka tikėtis, jog tai nebus koks nors „Bowling“ simuliatorius.