Robbie Bach sako, kad neseniai Bilo Geitso ištarti žodžiai, jog Halo 3 išleidimas bus kontrpriemonė prieš Sony PlayStation 3 konsolės startą pavasarį, buvo labiau filosofiniai, nei realūs iš tikrųjų.

Neseniai kalbėdamas su IDG News Service, jis pranešė apie tai, kad Microsoft planuoja išleisti Halo 3 tada, „kai tam ateis skirtas laikas“.

Dar gegužės mėnesį, Geitsas sakė Time žurnalui, jog antroji 360 banga taps Sony problema. „Tai idealu“, – jis kalbėjo. „Tą dieną, kai Sony išleis PlayStation 3, jie tiesiu taikymu ateis ant Halo 3“.

Bet Bach šią savaitę kiek kitaip interpretavo savo boso žodžius, sakydamas jog Bilas tuo metu pasinėrė į filosofinius apmąstymus, norėdamas paskayti, kad kompanija ne tik ketina išleisti konsolę, bet ir palaikyti ją puikiais kūriniais.

O kalbėdamas apie X05 renginį, vyksianti šiandien ir rytoj Amsterdame, jis aiškino, kodėl vis gi buvo pasirinktas dviejų skirtingų kainų modulis Europos Xbox 360 išleidimui: „labai svarbu yra pažymėti, kad Europa yra labai skirtingas žemynas. Viena Europos pusė yra ypatingai jautri kainoms. Todėl pardavinėti vieną konsolės paketą, nebūtų geriausia išeitis. Vienis dydis, juk netinka visiems“.