Jau kurį laiką internete sklandė gandai, jog praėjusiais metais Nintendo 3DS konsolėje pasirodęs „Resident Evil: Revelations“ bus perkeltas į X360 ir PS3 konsoles. Kiek vėliau vienas kompanijos darbuotojų užsiminė ir apie AK versiją.

Dabar pagaliau visa tai paskelbta oficialiai. „Resident Evil: Revelations“ šių metų gegužės 24 dieną atvyks į X360, PS3 ir Wii U konsoles bei į asmeninius kompiuterius.

Praėjusiais metais „Resident Evil: Revelations“ pateikė siaubo ir veiksmo mišinį klaustrafobiją keliančiuose ankštuose kruizinio laivo koridoriuose. Žaidimas serijos gerbėjų yra vadinamas vienu geriausių serijoje.

Į kitas platformas perkeltas žaidimas pasižymės pagerintomis grafinėmis savybėmis. Serijos gerbėjams pažįstamas Hunk’as bus valdomas papildomame Raid režime, kuris bus papildytas dar ir naujais ginklais. Taip pat žaidėjai gaus naują priešų tipą ir naują sudėtingumo lygį.

Taip pat kovo 22 dieną bus išleista „Resident Evil 6“ AK versija, tad 2013-ieji metai bus turiningi šioje platformoje žaidžiantiems „Resident Evil“ gerbėjams.

Atnaujinta:
Paskui šį anonsą sekė ir naujas „Resident Evil: Revelations“ filmukas, skirtas naujoms žaidimo versijoms.